Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you TURKCELL HİZMETLERİ | ARY Danışmanlık, İstanbul Logo Destek Hizmetleri, Logo Proje, Tiger3 Destek, Tiger3 Enterprise Destek, Üretim Projeleri, Logo Çözüm Ortağı, Logo Destek Hizmetleri

SAHADA KOORDİNASYON HER ŞEYDİR!

Turkcell hizmetleri sayesinde sahadaki ekiplerinizi yönetebilir, haritalar üzerinden izleyebilir ve SMS gönderimlerinizi yapabilirsiniz. OTP (One Time Password) özelliğini iş akış süreçlerinizde kullanabileceğiniz gibi, Turkcell’den gelen faturaları da toplu olarak sisteminize aktarabilirsiniz.

Online Turkcell Fatura Aktarımı:

Online Turkcell Fatura, firmalara Turkcell’den gelen hizmet faturalarının kullanıcılar tarafından sisteme girişindeki iş yükünü ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir. Bu sayede kullanıcılar, belirledikleri bir şablon üzerinden tek bir hareketle Turkcell faturalarının sisteme alınmasını sağlayabilir.

Mobil Onaylama Sistemi:

SMS ile Onay, ıslak imza gerektirmeyen; ama güvenlik veya yetkili kişi onaylarıyla devam etmesi gereken işlemlerde kullanabileceğiniz hızlı bir çözümdür. LOGO uygulamalarında kullanıcıların görevlerini kolayca yerine getirmelerine yardımcı olur.

Toplu Mesajlaşma Hizmeti:

Bu hizmet sayesinde personelinize, müşteri ve tedarikçilerinize tek bir noktadan toplu mesaj gönderebilir, SMS formatında dilediğiniz bilgilendirmeyi yapabilirsiniz.

Mobil Bilgi/Anket Hizmeti:

Mobil Bilgi/Anket, müşterilerinizle bilgilendirme ve tanıtım içerikleri paylaşmanızı; cep telefonlarına gönderebileceğiniz anketlerle pazar araştırması yapmanızı ve bu şekilde müşteri memnuniyetini ölçmenizi sağlar.

Ekip Mobil Uygulaması:

Bu uygulama saha ekipleriyle operasyonlarını yürüten, sipariş toplayan, teslimat yapan şirketlerin mobil personelini cep telefonları yardımıyla haritadan izlemesini, konum bilgileri almasını ve SMS’le anında mesajlaşmasını sağlar. Böylece mobil personel çok daha iyi koordine edilir.