MÜŞTERİ MUTLULUĞUNU GARANTİLEYEN YAZILIMLAR!

İntermat’in LOGO ürünleriyle entegre çalışabilen CRM Business V2 ve CRMobil yazılımları sayesinde %100 müşteri memnuniyeti artık hayal değil!

Satış öncesi, satış ve satış sonrası süreçleri kontrol altına almak isteyen tüm şirketlerin ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla geliştirilen CRM Business V2, çalışma sisteminize göre gereksinim duyabileceğiniz, sistem altyapınızda ve veri tabanınızda yapılacak tanımlamalar sayesinde kolayca özelleştirilebilir.

Bu yazılım, satış-pazarlama ya da teknik ekibinizin potansiyel ya da var olan müşterilerinize yönelik randevu, görüşme, teklif, satış, iş süreci ve servis faaliyetlerini LOGO yazılımlarıyla entegre olarak anlık takip etmenizi, raporlamanızı sağlar.

CRMobil ise; Android ve İOS işletim sistemlerinde çalışabilen, CRM Business V2 yazımıyla entegre veya bağımsız kullanılabilen bir mobil yazılımdır. Her kullanıcıya özel hazırlanabilen dashboard ve grafiklerle anlık özet verilere kolayca ulaşabilir; LOGO yazılımlarıyla sağlanan anlık entegrasyon ile müşterilerinizin cari hesap ve malzeme durumu bilgilerini görüntüleyebilir; CRM Business V2 ile ortak kullanılan ve paylaşılan kurumsal ajanda sayesinde randevularınızı ofisinizle koordineli olarak takip edebilirsiniz.