Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you KL RETAIL | ARY Danışmanlık, İstanbul Logo Destek Hizmetleri, Logo Proje, Tiger3 Destek, Tiger3 Enterprise Destek, Üretim Projeleri, Logo Çözüm Ortağı, Logo Destek Hizmetleri

ETKİN YÖNETİM İÇİN TAM ENTEGRASYON!

LOGO ürünleriyle entegre olarak çalışan KL-Retail sayesinde dağınık coğrafyalardaki şubelerle üretici bazlı anlaşmalar gerçekleştirebilir, tedarik zinciri ile şubeler arasında ilişki kurarak satın alma ve dağıtım süreçlerinizi daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

Online Veri Aktarımı:

Maliye onaylı yazarkasalar ile KL-Retail arasındaki entegrasyon sayesinde sorunsuz veri alışverişi sağlayabilir; barkodlu teraziler ile haberleşme, anlık bilgi gönderme ve etiket yazıcılarla entegrasyon özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

Fiyat Geçişlerinde Kolaylık:

Tek ya da farklı fiyat uygulamalarında aynı ekrandan tüm fiyat politikanızı yönetip değişiklikleri izleyebilirsiniz. Aktivite ve insert temelinde yürüyen, iç içe geçmiş fiyat değişikliklerini merkezi ve şube bazlı olarak kolayca yönetebilir; sistem, etiket ve POS fiyat tutarlılığı sağlayabilirsiniz.

CRM Kart Özelliği:

CRM kartlarını kullanarak müşterilerinize özel aktiviteler, puan uygulamaları ve promosyonlar tanımlayabilirsiniz.

Satın Alma Özelliği:

Bölgesel tedarik süreçleri ile ciro primleri ve promosyon gibi zamana, üreticiye, ürün kategorilerine, tedarikçilere ve şubelere bağlı anlaşmaların yönetimini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Yok satma sonucu ortaya çıkabilecek karışıklıkları önlerken etkin talep ve sipariş uygulamalarıyla dağıtım zincirini en uygun şekilde yönlendirebilirsiniz.

PDA Entegrasyonu:

PDA uygulamasıyla şubelerinizdeki mal alımını hızlandırabilir, sayım modülüyle gerçek stok miktarlarını kontrol edebilir, risk limitlerinizi belirleyip satışları kontrol altında tutabilir ve plasiyer takibiyle satış ekibinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Raporlama:

Üretici, marka, reyon, kategori ve ürün bazında raporlar hazırlayabilir, dönemsel satış devir hızına bağlı olarak ürün miktarını doğru belirleyerek optimum seviyede stok yönetimi sağlayabilirsiniz.