Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you İŞ ZEKÂSI ÇÖZÜMLERİ | ARY Danışmanlık, İstanbul Logo Destek Hizmetleri, Logo Proje, Tiger3 Destek, Tiger3 Enterprise Destek, Üretim Projeleri, Logo Çözüm Ortağı, Logo Destek Hizmetleri

EZBER BOZAN BİR İŞ ZEKÂSI: LOGO MIND

LOGO tarafından tüm dünyada öncü bir teknolojik altyapıyla sunulan LOGO Mind, standartları bir adım öteye taşıyarak sahip olduğunuz veriyi rekabet avantajına dönüştürmenizi sağlar. LOGO çözümleriyle kusursuz bir entegrasyona sahiptir. Kurum içindeki her kullanıcı tarafından konumdan bağımsız olarak anlık sorgu ve analiz fırsatı yaratan bellek içi motor, dashboard, etkileşimli rapor, animasyonlu grafik ve analitikler LOGO Mind’ın fark yaratan başlıca özelliklerindendir.

LOGO Mind iOS, Android ve Windows gibi mobil platformlarda bilgi görüntüleme, inceleme ve oluşturma olanağı verir. İnternete entegre çalışan yazılım sayesinde kullanıcılar verilerine her zaman her yerden ulaşabilir, işletmeleriyle ilgili güncellemeleri anlık olarak takip edebilirler. Bir veya birden fazla veri kaynağından aldığı veriyi okunması kolay, tamamen interaktif bir biçimde sunan LOGO Mind; kullanıcılara sahip oldukları bilgileri baz alarak, işletmeleriyle ilgili gerçeklere dayalı ve isabetli kararlar alma şansı tanıyan bir iş zekâsı çözümüdür.

NEDEN LOGO MIND?

  • Yüksek hızlı bellek içi (In-Memory) veri hesaplama altyapısı ve akıllı sorgulama yöntemleri sayesinde birleştirme ve hesaplamalardaki yanıt verme sürelerini optimum düzeye çıkarır.
  • iOS, Android ve Windows mobil işletim sistemleriyle çalışan mobil cihazlarda bilgiyi görüntüleyebilir, inceleyebilir ve yeni bilgiler oluşturabilirsiniz.
  • İnteraktif raporları hızlı bir biçimde oluşturabilen en iyi web-tabanlı rapor tasarımcısıdır.
  • Dashboard’larla interaktif grafik, harita ve görsel bileşen (widget) yoluyla işletme verilerinize bir bakışta hâkim olabilirsiniz.
  • Özel hazırlanmış görselliği yüksek yönetici dashboard’larına bilgisayar, tablet ve akıllı mobil cihazlarla erişerek mali durum, satış özeti, satış detayı, sipariş-stoklar, satın alma-tedarikçi ve mali oranları anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Sezgisel sürükle-bırak web tasarımcısı, teknik bilgisi olmayan kullanıcılara kendi rapor, dashboard veya analiz görüntülerini oluşturma olanağı sağlar.
  • Verilerinizde görüntüleme, tablolama, filtreleme ve detaylandırma yapmak üzere tasarlanmış güçlü analitik sorgular ve sezgisel etkileşimli kullanıcı ara yüzü, geniş veri kaynaklarını analiz eder.
  • Geleneksel iş zekâsı (BI) araçlarının aksine LOGO çözümleriyle hazır entegrasyon sayesinde, modern bir kullanıcı ara yüzü, esnek bir mimari, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli bir fiyatlandırma modeli ile kullanabileceğiniz en pratik ortamı hazırlar.
  • İş zekâsı sunucusunda hangi işlemlerin kim tarafından yapıldığı kayıt altında tutulur.
  • İlişkisel/ilişkisel olmayan farklı veri kaynaklarından ayıklama veya hesaplama yöntemiyle oluşturabileceğiniz veri havuzu özelliği vardır.