Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you HİZMETLERİMİZ | ARY Danışmanlık, İstanbul Logo Destek Hizmetleri, Logo Proje, Tiger3 Destek, Tiger3 Enterprise Destek, Üretim Projeleri, Logo Çözüm Ortağı, Logo Destek Hizmetleri


DANIŞMANLIK

Bilgisayar destekli iş çözümleri, işletmelerin bilgi teknolojilerine ilişkin gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirilmiştir. Ama bu uygulamalar belirli bir paket dahilinde kurulan, hazır uygulamalar değildir.


YAZILIM GELİŞTİRME

ARY, değişen ve gelişen dijital platformlarda şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel yazılımlar ve uygulamalar geliştirir, gerek iş ortaklarının gerekse kendi geliştirdiği yazılımların her ölçekteki işletme tarafından kullanılabilmesi için lisanslama hizmetleri sunar..


PROJE YÖNETİMİ

Bizim için bir projenin başarısını, planlanan zamanda planlanan maliyetle bitirilip bitirilmediği belirler. ARY, üretimden maliyet muhasebesine, entegrasyondan sürüm yükseltme projelerine kadar pek çok konuda proje yönetimi metodolojileri geliştirir.

MÜŞTERİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Projelerinizde farklılığı ARY’nin geliştirdiği proje ve çözüm önerileri sayesinde yakalayın, işinizde bir adım önde olun. 

DESTEK ve EĞİTİM

Destek ve Eğitim hizmeti, LOGO ürünlerini kullanmaya yeni başlayan ya da uzun yıllardır kullanan; fakat desteğe ihtiyaç duyan şirketlere verilmektedir. Destek kapsamı şirketin ihtiyaçlarına göre belirlenir, tüm modellerde ya da sadece bazılarında destek hizmeti sunulabilir.