Logo Tiger Enterprise Yeni Müşteri Kazanımında % 30 İndirim!

Kampanya Geçerlilik Tarihi: 22 Temmuz – 31 Ağustos 2015 Kampanya Şartları 1. Bu kampanya diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez. 2. Kampanya 22 Temmuz-31 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerlidir. 3. Kampanya kapsamında verilecek olan %30 indirim avantajı, Logo Tiger Enterprise yeni ürün alımlarında güncel liste fiyatı üzerinden uygulanacaktır. 4. Kampanya kapsamında verilecek..

Devamını Oku

Logo Ürünleri Arası Geçişlerde % 20 İndirim

Logo Ürünleri Arası Geçişlerde: GO Plus’tan Tiger Plus’a veya Tiger Enterprise’a ve Tiger Plus’tan Tiger Enterprise’a Geçişte % 20 İNDİRİM Avantajı Kampanya Geçerlilik Tarihi: 22 Temmuz – 31 Ağustos 2015 Kampanya Şartları 1. Bu kampanya diğer kampanyalar ve özel koşullu ürün alımları ile birleştirilemez. 2. Kampanya 22 Temmuz-31 Ağustos 2015 tarihleri arasında geçerlidir. 3. Kampanya kapsamında..

Devamını Oku

2.32.00.02 Ara Sürüm Duyurusu

Logo Connect ürünleri için 2.32.00.02 ara sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirme aşağıda yer almaktadır.   No Kayıt No Tanım ve Açıklama 1 LDXC-5318 Go3 ile LogoConnect çalıştırılmak istendiğinde lisans anahtarı okunamadığından “NO ERP Bağlantısı Gerçekleştirilemedi” hatası alınmaktaydı, hata alınmaması sağlanarak GO3 ile LogoConnect’in çalışması sağlandı.

Devamını Oku

GO 3 ile İlgili Önemli Bilgiler

GO 3 ürünümüz ile ilgili önemli soruları ve cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça Sorulan Sorular: 1) Güncel LEM sahibi GO Plus kullanıcıları GO 3’e bedelsiz olarak geçiş yapabilecekler mi? 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olan kampanya kapsamında güncel LEM sahibi GO Plus kullanıcıları GO 3’e bedelsiz olarak geçiş yapabileceklerdir. 2) Güncel LEM sahibi GO Plus..

Devamını Oku

e-VT Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Kimler Logo e-VT Uygulamasından Yararlanabilir? · Logo e-VT uygulamasından yararlanabilmek için, Navigator Smart ürününe ve güncel LEM anlaşmasına sahip olunması gerekmektedir. · 26.05.2015 ve sonrasında geçerli LEM anlaşması bulunan; GO Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise kullanıcılarımızdan Navigator Smart sahibi olanlar e-VT uygulamasından yararlanabileceklerdir. Navigator Smart ürününün edinim ya da kurulum tarihi önemli değildir.   1. e-VT..

Devamını Oku

e-Logo’dan Yeni Bir Hizmet Daha… e-Arşiv e-Mail Hizmeti!

Logo Özel Entegratörlük kullanıcıları için bir yeni hizmeti daha devreye alıyor. Artık, Logo Özel Entegratörlük e-Arşiv Hizmeti’nin yanında e-Arşiv e-Mail Hizmeti’ni de satın alan kullanıcıların sistem üzerinden ilettiği faturalar, aynı zamanda otomatik olarak e-Mail yoluyla da iletilebiliyor. e-Arşiv e-Mail Hizmeti ile, e-Mail’in gönderildiği adresin tanımlanabilmesi, HTML örneklerinin e-Logo’ya iletilmesi ile mail formatının kullanıcı talebi doğrultusunda..

Devamını Oku

Logo Connect ürünleri için 2.32.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur!

Logo Connect ürünleri için 2.32.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almaktadır.   No Kayıt No Tanım ve Açıklama 1 LDXC-5150 LogoConnect Kural Tanımları ekranında Onaylanmadan / İmzalanmadan önce “Serbest alanları ekle” kuralı aktifse şematron hatası alıyordu, hata alınmaması sağlandı. ———————————————————————————————————————————————————————— 2 LDXC-5095 e-Arşiv döküman parametrelerine, “Görüntüleme Şablonu Sunucudan Alınsın” parametresi..

Devamını Oku

İK ürünleri için 4.32.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur !

IK ürünleri için 4.32.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almaktadır.   HR  4.32.00.00 Sürüm Maddeleri   Kayıt Nr Tanım ve Açıklama 1 WINHR-14144 Bordro Kayıtlar – Puantaj Kartları AR-GE SGK İndiriminde 5 yıl kontrolü yapılmayacak. 11.09.2014 Tarihinde 5 yıl kontrolü yürürlükten kalktı. Bu tarihten sonraki işlemlerde AR-GE kapsamında yapılan hesaplamalarda, SGK..

Devamını Oku

BudgetLAB (Kurumsal bütçe oluşturma programı)

Bütçe oluşturma büyük şirketlerin hazırlarken sıkıntı çektiği ve genelde çok zaman ve emek harcadıkları bir görevdir. Yatırım, İşletme ya da Nakit akışı bütçelerini hazırlarken belki de en zoru her kalem için doğru tahminleri yapabilmektir. Üstelik bütçe oluşturulduğunda karşınızda karmakarışık bir Excel ve cevabını bulamadığınız birçok soru vardır. İşte tam bu sebeplerden dolayı aslında ihtiyacınız olan..

Devamını Oku