Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you DOKÜMAN YÖNETİM SİSTEMİ – KETS | ARY Danışmanlık, İstanbul Logo Destek Hizmetleri, Logo Proje, Tiger3 Destek, Tiger3 Enterprise Destek, Üretim Projeleri, Logo Çözüm Ortağı, Logo Destek Hizmetleri

HER OFİSTE BİR KETS ÇÖZÜMÜ VARDIR!

Rakiplerinden farklı olarak, kurulduğu günden beri kullanıcıların iş süreçlerini baştan sona yeniden düzenleyecek ve rekabete dayalı bilgi sistemlerini destekleyecek teknolojiler geliştiren KETS; ofis otomasyonu, doküman yönetimi ve arşiv sistemleriyle iş akışında yüksek kalitede çözümler sunar.

KETS’in e-Fatura modülü DocPlace ile, gelen/giden e-fatura belgeleri otomatik olarak arşivlenerek LOGO içindeki ilgili fatura kaydıyla ilişkilendirilir ve tek tuşla kayıt penceresinde görüntülenir. E-fatura belgeleri güvenli bir şekilde saklanır ve yetkiler dahilinde arşive erişim sağlanır. Ek bir uygulama olmadan e-fatura belgeleri görüntülenebilir, PDF formatına çevrilerek e-postayla gönderilebilir, faks çekilebilir veya yazıcıdan çıktısı alınabilir. Kets DocPlace’le kağıt ortamındaki fatura, irsaliye ve makbuz gibi çeşitli resmi muhasebe evrakı da taranarak saklanabilir.

Böylece tek bir uygulamayla tüm belgelere kolayca ulaşabilirsiniz. E-fatura dosyaları veri tabanı yerine sunucudaki özel disk alanında saklandığı için mevcut veri tabanı boyutu büyümez, dolayısıyla herhangi bir performans kaybı da yaşamazsınız.

Kets DocPlace e-Flow modülüyle e-fatura onaylama ve diğer iş süreçlerinizi mükemmel bir şekilde yönetebilirsiniz.