Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you Google child fuck you BORDRO PLUS | ARY Danışmanlık, İstanbul Logo Destek Hizmetleri, Logo Proje, Tiger3 Destek, Tiger3 Enterprise Destek, Üretim Projeleri, Logo Çözüm Ortağı, Logo Destek Hizmetleri

BORDRO İŞLERİNİ BİZE BIRAKIN!

Bordro Plus; Go Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise çözümleriyle entegre çalışabilen, kısa sürede kolayca öğrenilebilen ve uygulanabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır. Modüler bir yapıdan oluşan bu programda temel modül Sicil Yönetimi’dir. Dilediğiniz zaman Navigatör, Ücret Similasyonu ve Bordro Plus WEB gibi kurumunuzun ihtiyacı olan modüllerle zenginleştirilebilir.

Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı çalışanların (4-a) tüm mevzuat ihtiyaçlarını karşılayan Bordro Plus, esnek ve kolay kullanımı sayesinde işletmelerin ve mevsimlik işçi çalıştıran şirketlerin sicil ve ücret yönetimi konusundaki gereksinimlerine cevap verir. Bordro işlemlerinin, yasal prosedürlerin ve raporların otomasyonu ile mevzuat bilgisi gerekliliğini minimize ederek işgücü tasarrufu sağlar.